Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj12
Ten tydzień25
Ten miesiąc234
Wszystkich74027

Losowe zdjęcia

052.jpg

Przetłumacz

Obóz Darłówek 17-28.08.2019

  Wyjazd: 17.08 – parking Aquariusa godz. ok 3.00 (do potwierdzenia)

 powrót: 28.08 – godz. popołudniowe

zabieramy:

–       przybory toaletowe

–       stroje kąpielowe (na plażę i basen)

–       ręczniki kąpielowe i plażowy

–       ochrona przeciwsłoneczna (okulary, chustka bądź czapeczka, krem z filtrem,)

–       obuwie sportowe, klapki na basen, kurtka przeciwdeszczowa

–         leki, jeśli ktokolwiek jest w trakcie leczenia (wraz ze zgodą pisemną na ich podawanie) -obowiązkowo w osobnym woreczku podany nam na zbiórce. DZIECI SAME NIE MOGĄ MIEĆ PRZY SOBIE ŻADNYCH LEKARSTW BEZ NASZEJ WIEDZY!!! Proszę o odrobinę wyobraźni, lek nawet ziołowy na kaszel, który Państwo dajecie dzieciom w rękach innego dziecka może doprowadzić do tragedii!!

–        proszę, aby dzieci wzięły ze sobą kredki lub flamastry,

–        pieniądze najbezpieczniej dać w podpisanych kopertach (imię nazwisko kwota) w banknotach po 10zł, p. Beata, co dzień wypłaca dzieciom wedle ich życzenia, z doświadczenia wiemy, że niektórzy z Państwa dają pieniądze do samodzielnego zarządzania i po 3 dniach jest kłopot, bo dziecko wszystko wydało...zdecydowanie lepszą formą są koperty. Jeśli chodzi o wysokość kieszonkowego to racjonalną wydaje się kwota 10-20 zł na dzień, aczkolwiek to tylko sugestia, dzieci będą miały zapewnioną wodę i podwieczorek

–       telefony jak zawsze dzieci będą miały dostępne o ustalonej porze po kolacji, proszę nie dawać tabletów, czy innych zaawansowanych maszynek, za które nikt nie będzie odpowiadał i pilnował. Telefon mój i p. Beaty dostępny 24h:)

–        na miejscu mamy w ośrodku lekarza i pielęgniarkę, zatem proszę odpoczywać i dać nam pracować z Waszymi cudakami:)

 

 

 

 

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.