Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj25
Ten tydzień28
Ten miesiąc577
Wszystkich75035

Losowe zdjęcia

048.jpg

Przetłumacz

Międzystrefowe Mistrzostwa Młodziczek Wrocław 2015

Pracowity FINISZ sezonu u synchronek

                                                               

  Ubiegły tydzień był bardzo pracowity dla naszych synchronek sobota i niedziela na Mistrzostwach Polski Juniorek w Poznaniu, a już czwartek piątek na Strefowych Mistrzostwach Młodziczek we Wrocławiu. Na szczęście z obu tych imprez dziewczyny przywiozły medale i poczucie, że ciężka praca nie idzie na marne. Przed LUKS Aquarius Bielawa ostatni sprawdzian już za dwa tygodnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i mamy nadzieję, że tam również uzyskamy dobre wyniki. Jako jeden z nielicznych klubów w Polsce mamy sukcesy w każdej kategorii wiekowej od młodziczek przez juniorki młodsze aż do juniorek i to jest ogromna satysfakcja dla zawodniczek, rodziców i trenerki. Więc pozostaje skupić się na OOM i prosić kibiców o trzymanie kciuków:)

 Mistrzostwa Polski Juniorek- medal brązowy w konkurencji TEAM wywalczyły ( Buganiuk Natalia, Bełtowska Kasia, Bełtowska Asia, Mika Zuzanna, Ogórek Agata, Socha Justyna, Szymczykiewicz Matylda, Winiarska Natalia), w kombinacji miejsce 4 (BuganiukNatalia, Bełtowska Kasia, Bełtowska Asia, Cios Julia, Mika Zuzanna, Ogórek Agata, Socha Justyna, Socha Basia, Socha Kasia, Winiarska Natalia), w duetach miejsce 5 ( Buganiuk Natalia-Socha Justyna) miejsce 7 (Bełtowska Kasia- Mika Zuzanna, w solo miejsce 6 zajęła Natalia Buganiuk( debiutująca w tej kategorii.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Bielawa

 Na Mistrzostwach Młodziczek nasze maluszki sprawiły ogromną niespodziankę zdobywając, (jako jedne z najmłodszych zawodniczek) medal brązowy w konkurencji TEAM ( Ardelli Maja, Kumiec Nikola, Łyś Jagoda, Mika Rozalia, Olesiejko Natasza, Remin Iga, Wiśniewska Maja, Zarzycka Hanna), nasz drugi zespół w składzie: Bandura Julia, Biały Karolina, Czapiga Ola, Kozłowska Maja, Mazur Kasia – zajął miejsce 6. W konkurencji DUETY – miejsce 2 zajęły Łyś Jagoda i Hania Zarzycka, a miejsce 4 Ardelli Maja i Wiśniewska Maja, w solówkach nasze dziewczyny zajęły miejsca tuż za podium 4-Łys Jadzia, 5-Ardelli Maja, 6 -Wiśniewska Maja -jak na ich debiut w tej konkurencji rewelacja.

Stroje, jak również sam wyjazd były dofinansowane z Powiatu Dzierżoniowskiego.

 LUKS Aquarius Bielawa - Pływanie Synchroniczne jest sekcją, która wciąż się rozwija i już od września czeka na nowe i chętne do pracy dziewczynki od lat 5 do

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.