Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj12
Ten tydzień25
Ten miesiąc234
Wszystkich74027

Losowe zdjęcia

74.jpg

Przetłumacz

II ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM 18-19 kwiecień 2015 Bielawa

 W ostatni weekend bielawski OSiR - Aquarius gościł blisko 90 zawodniczek pływania synchronicznego z całej Polski. Powodem były odbywające się II eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Zawodniczki przez dwa dni rywalizowały o punkty w konkurencjach: technicznej – figury, zespół, duet, solo i kombinacja. Nasze zawodniczki zdobyły srebrny (J.Bełtowska, N. Białek, Z. Mika, A. Ogórek, M. Szymczykiewicz i brązowy medal (J.Cios, J. Łyś, Z. Łyś, A. Sienkiewicz, J. Sienkiewicz, B. Socha, K. Socha) jest to ogromny sukces zwłaszcza dla młodszego zespołu, który debiutuje w tej kategorii wiekowej. Srebro w konkurencji Kombinacja (J.Bełtowska, N. Białek, Z. Mika, A. Ogórek, M. Szymczykiewicz, J.Cios, A. Sienkiewicz, J. Sienkiewicz, B. Socha, K. Socha), oraz brąz ( J. Bełtowska i A. Ogórek) i 6m (B i K Socha) w duetach, oraz tuż za podium w solo 4m A.Ogórek i 5m J. Bełtowska. Poza medalami cieszymy się faktem, iż bielawski klub jak

zwykle był najliczniejszym reprezentowanym klubem nie licząc naszych najmłodszych zawodniczek, które dzielnie pomagały i dopingowały swoje starsze koleżanki.

Zawody odbyły się w miłej sportowej atmosferze, co zawdzięczamy młodym sportowcom jak i fantastycznej organizacji i serdeczności pracowników OSiR-u, co zawsze jest podkreślane przez inne kluby.

Należy jeszcze podkreślić fakt, iż piękny wygląd naszych synchronek 

( stroje i czepki klubowe) i to, że możemy tak licznie brać udział w tych i innych wyjazdowych zawodach jest zasługą dofinansowania z Urzędu Miasta Bielawa i Powiatu dzierżoniowskiego.

Przed zawodniczkami jeszcze jeden sprawdzian (III eliminacje – Mistrzostwa Polski) w maju oby z niemniej udanym startem naszych BIELAWSKICH SYNCHRONEK.

 

 

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.